+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Eņģeļa pasts projektā mazmazmeita atrod vecvecmammu

   Šodien saņēmu lielisku ziņu no tālienes: "Ar jūsu palīdzību atradu savu vecvecmammu :)" - tā man uzrakstīja e-pastā Linda, kura pateicoties NSUS biedrības labdarības projektam "Eņģeļa pasts" atrada savu ilgi meklēto vecvecmammu, kādā no Latvijas pansionātiem.

    Es Lindai pārjautāju: Vai viņa to man saka nopietni un nejoko, jo ko tādu pat nevarēju iedomāties, ka kādreiz dzirdēšu Eņģeļa pasta projekta ietvaros?

    Linda man raksta: "Jā patiešām tā ir taisnība. Es patreiz dzīvoju ārpus Latvijas un parasti kad viesojos Latvijā, vienmēr braucu pie viņas ciemos. Bet kādā dienā es meģinaju viņu sazvanit uz viņas mobilo telefonu kā parasti bet numurs vairs neeksistēja ......................................................  tad es meklēju visos pansionātus un beigas es šeit atradu un jau pazvanīju uz Tērvetes pansionātu un viņas kopēja man iedeva ar viņu parunāt un es jau biju pie viņas ciemos. Tagad aizsūtīšu vinai vēstulīti, lai iepriecinatu🤗
Paldies kad nodarbojaties ar tik labam lietam un palīdziet cilvekiem!!!" - Linda man atļāva publicēt šo stāstu (izņemot dažas detaļas) un fotogrāfiju.

Fotogrāfijā Linda ar savu vecvecmāmiņu Elzu 96 gadi

 

Mēs esam izkaisīti pa visu pasauli un dažbrīd, kādu apstākļu pēc mēs pazaudējam arī savus tuvākos cilvēkus.

Un secinājums viens: Šī projekta ietvaros ne tikai iepriecinām seniorus, bet arī atrodam savus tuvākos cilvēkus un atkal satuvinamies.

Man patiess prieks par Lindu un viņas vecvecmāmiņu, ka viņas atrada viena otru ar "Eņģeļa pasta" palīdzību:)

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

 

p.s. jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz šo rakstu un saskaņošanas ar NSUS biedrības vadītāju ir aizliegta.