+ 371 2666 7444 (10:00-18:00)

Sabīnes vēstījums par "Eņģeļa pasts" projektu

Sabīne raksta: Jau vairākas reizes esmu piedalījusies brīnišķīgā projektā NSUS Biedrība / No Sirds Uz Sirdi, kuri organizē "Eņģeļa pastu''. Šajā projektā ir iespējams nosūtīt kādu sapnīšana piepildījumu kādam pansionātā dzīvojošam cilvēkam, kuram, atzīsim skaidri un gaiši- prieka un ne-vientulības, ne-aizmirstības sajūtas ir retas.

Cilvēki bieži nepiedalās šādos projektos aiz bailēm, ka tas ir dārgi un šādi izdevumi varētu iedragāt viņu pašu ikdienas tēriņus, bet guess what- tas maksā tieši tik pat cik Cirkle K 2 hot dogi un Colas (vai pat īsti nesanāk tā 2. Cola), tas maksā tik pat cik Vecrīgas barā 1 kokteilītis, tas maksā tik pat cik 1 t-krekls uz nenormālajām atlaidēm veikalos, tas maksā tieši 10 cilvēku smaidus jeb 6.50 eiro. 6.50 eiro- tieši tik es iztērēju par apsveikumu kartiņām, aploksnēm un pastmarkām, lai iepriecinātu 10 cilvēkus, kuriem dzimšanas dienā nav tādu svētku, ballīšu, dāvanu, balonu, kūku kā mums, kā Tev, man vai kaimiņu Ļenai.

Jā, tās 10 kartiņas ir nieks, nieks augstākajā pakāpē priekš mums- cilvēkiem spēka gados, ar ''visu pasauli pie kājām'', bet atceries, ka vienmēr pastāv iespēja, ka arī mēs, kāds no mums, nonāks pansionātā un priecāsies par kartiņu, priecāsies par negaidīti saņemtu un ilgi sapņotu dāvanu, vienkārši un patiesi priecāsies par mazu kripatiņu atcerēšanās.

Ar visu šo, es vēlos lūgt, atgādināt, motivēt iesaistīties projektā, mazliet pamazgāt savu karmu, mazliet "būt" vairāk cilvēcīgiem kā ikdienas skrējienā esam ieraduši.
Projekts bez mantiska ieguvuma, projekts bez aplausiem un ovācijām, bet projekts ar morāli pievienoto vērtību.

Droši sekojam līdzi: https://www.facebook.com/engelapasts.lv/

P.S. NSUS organizē ne tikai "Eņģeļa pastu", ir vēl citi projekti, kuros vari izpausties :) Go on! Go on!

P.P.S. Šīs kartiņas sanāca dubultā labas, jo tās gatavotas ar ziedot.lv atbalstu.
Prima! :) No sirds uz sirdi.

Raksta autore Sabīne Umalase

 

NSUS biedrības piebilde: Svešinieks dažbrīd ir tuvākais cilvēks pasaulē......