+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Labie vārdi projektam "Eņģeļa pasts" no Varakļānu veselības aprūpes centra

Par iespēju piedalīties eņģeļu pasta projektā uzzinājām ciemojoties Balvu pansionātā. Sākumā neticīgi, ar zināmām šaubām domājām, vai tiešām tas ir iespējams, ka katra mūsu iemītnieka sapņi un ilgas pēc kaut visniecīgākā, bet viņam tik mīļa un kārota nieciņa, tiks piepildītas.

Iemītniekiem devām laiku apdomāties, kas ir tās lietas, ko viņi katrs gribētu saņemt. Un tad sākās sapnīšu rakstīšanas posms. Izrādās, arī mūsu centra iemītniekiem ir slēptas ilgas un vēlmes. Tas ļāva iepazīt mūsu vecos cilvēkus vēl tuvāk. Bija, protams, arī tādi, kuriem it kā neko nevajag. Tad caur istabiņas biedru teikto, aprūpētāju novēroto, sastādījām sarakstiņu. Vārdos grūti aprakstīt to prieku, ko izjuta šie cilēki, kuri reizē ar visiem saņēma dāvaniņas. Eņģeļu pasts ir daudz vairāk, kā tikai paciņu saņemšanas prieks. Tas ir sirdssiltums, tas ir līdzcilvēku atbalsts, tas ir iemesls sarunām vienam ar otru..

Bija tik patīkami vērot, kā mūsu tantiņas iet viena pie otras, lai dzertu tēju no krūzītēm, ko atsūtīja eņģelīši, lai cienātu viens otru ar eņģeļu saldumiem. Patiesi skaisti un ļoti aizkustinoši. Visu šo projekta laiku mēs dzīvojām uz tāda pozitīvo emociju viļņa. Gan visi iemītnieki, gan personāls, jo katra diena nesa pārsteigumu. Kopīgs prieks un eņģeļu pasta spēks pierādījās, kad caur šo projektu mazmeita, kas jau ilgu laiku dzīvo Vācijā, atrada savu vectēvu mūsu aprūpes centrā. Pēc dāvaniņu saņemšanas mēģinājām kopīgi rakstīt un pateikt paldies visiem labajiem cilvēkiem par sagādāto prieku.

Bet vislielākais paldies Jums, Līga, par neizsīkstošo darba sparu un idejām!

Santa Broniča
Varakļānu veselības aprūpes centra sociālā darbiniece