+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Labie vārdi projektam "Eņģeļa pasts" no SAC "Lode"

Sociālā aprūpes centra “Lode” sadarbība un dalība NSUS piedāvātajos projektos ir pavisam nesena, taču jau tagad varu apgalvot ka tā ir fantastiska! Kopš šā gada 31. augusta centrs iesaistījies projektā “Eņģeļu pasts”. Šajā laika posmā jau piepildīti 10 centra iedzīvotāju sapņi. Un gaidītākais ciemiņš centrā ir pastniece.

Iestādē dzīvo dažāda vecuma cilvēki un daļai šo cilvēku vienīgie tuvie ir esošie un bijušie iestādes darbinieki. Centra iedzīvotāji ļoti novērtē cilvēku atsaucību šajā projektā. Šis arī bija viens no iemesliem- sajūta ka esi kādam svarīgs- kādēļ bijām gatavi iesaistīties un sadarboties ar NSUS labdarības biedrību. Patiesībā jau cilvēkiem nevajag neko daudz, galvenais ir sajūta ka arī ārpus centra ir kāds kurš par tevi domā, atceras un ir gatavs tevi iepriecināt.

Tas cilvēkos rada sajūtu ka neesi viens, ka esi vērtība. Ir patīkami redzēt ka cilvēki, kuri iepriekš bijuši noslēgti, mazliet pesimistiski, saņemot dāvaniņu raud prieka asaras un vēl dienām ilgi izstaro pozitīvismu.  Mūsu iestādi pārņēmušas pozitīvas emocijas un jauni ikdienas rituāli- dalīšanās ar saldumiem, kopējas kafijas baudīšanas, pastnieces gaidīšana.

Vēlamies Jums izteikt ļoti lielu pateicību par Jūsu darbu. Paldies ka nepaliekat vienaldzīgi!

Egita Reiziņa
SAC "Lode" direktore