+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Balticovo 46. dzimšanas dienā piepilda senioru sapnīšus

04. septembrī saņēmu e-pasta vēstuli no Agras (Balticovo): Vēlamies savus darbiniekus iesaistīt "Eņģeļa pasts" projektā un piedalīties kā uzņēmums – sagādāt dāvaniņas vecajiem cilvēkiem, jo mūsu uzņēmumam ir 46.dzimšanas diena. Mums šķita, ka tas būtu labs dzimšanas dienas atzīmēšanas veids – kaut ko uzdāvināt citiem.

Citēju Balticovo komandu, pēc ciemošanās SAC Zemgale:
"Vakar (26.09.2018.) vairāki mūsu darbinieki apmeklēja Ozolnieku novada pašvaldības sociālās aprūpes centru "Zemgale", kura iemītniekiem bijām gatavojuši dāvaniņas. Kā mēs līdz tam nonācām?

Gaidot Balticovo 46. dzimšanas dienu, kas būs jau 2.oktobrī, šoreiz izlēmām, ka apdāvināsim nevis paši sevi, bet gan tos, kuriem mazs prieciņš daudz vairāk nepieciešams... Tā mēs iesaistījāmies organizācijas NSUS Biedrība / No Sirds Uz Sirdi iniciatīvā Eņģeļa pasts / No Sirds Uz Sirdi, kura aicina sarūpēt dāvaniņas vecāka gada gājuma dažādos pansionātos dzīvojošiem cilvēkiem, saskaņā ar viņu pašu konkrētiem lūgumiem. Liktenis mūs saveda kopā tieši ar centra "Zemgale" iemītniekiem, kurus vakar apmeklējām un personīgi pasniedzām sarūpētās dāvaniņas.Bija sirsnīgi, emocionāli, līdz sirds dziļumiem saviļņojoši.

Bija vajadzīgi - gan pansionāta iemītniekiem, kuri reizēm lūdz tik ļoti vienkāršas un ikdienišķas lietiņas, par kurām varētu šķist, ka tādu jau nu gan nevienam netrūkst... gan arī mums. Jo ikdienā mēdz aizmirsties. It kā jau visi zinām, ka ir cilvēki, kam iet grūti, kuri ir veci un nevarīgi, kuri ir vientuļi, bet ikdienas steigā par to reti aizdomājamies. Tad nu mēs aizdomājāmies. Visi kopā un katrs atsevišķi. Un ticam, ka mums izdosies neaizmirst. Un ka šādas akcijas rīkosim aizvien biežāk."

Balticovo komanda iepriecināja SAC Zemgale iemītniekus, sarūpējot 31 sapnīti un to aizvedot klātienē uz centru. Liels paldies komandai par atbalstu!

Skatījos bildes un atkal man bira asaras, skatoties uz šo senioru izbrītajiem skatieniem, smaidiem, asarām. Sejās lasāma neticība brīnumam, kas ar viņiem notiek......

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Vairāk bildes TE