+ 371 2666 7444 engelapasts@nsus.lv

Aicinājums gatavot jaukas kartiņas arī šajos Ziemassvētkos

Jau 5. gadu pēc kārtas, aicinu uz labiem darbiem dažādu uzņēmumu komandas, bērnu dārzu grupiņas, skolas un to dažāda vecuma klases, domubiedru grupas, gatavot kartiņas Ziemassvētku tematikā un nosūtīt uz Latvijā esošajiem sociālās aprūpes centriem.

Katru gadu aprūpes centros nonāk vairāki tūkstoši apsveikuma kartiņas un vēstules un tās priecē centru iemītniekus un padara viņu ikdienu gaišāku, priecīgāku, uzmundrinošāku. Arī šis gads nav izņēmums un Eņģeļa pasts komanda aicina veidot radošās darbnīcas, zīmēt, līmēt, krāsot un veidot skaistas Ziemassvētku kartiņas un nosūtīt cilvēkiem uz sociālās aprūpes centriem visā Latvijā, kuros mīt vairāk, kā 12`500 cilvēku.

Jau tuvākajā laikā būs pieejami saraksti (Projekts "Vēstules un kartiņas") ar aprūpes centriem un tajās mītošajiem cilvēkiem, kurus varēsiet iepriecināt. Kā arī jau tagad projektam piesakās skoliņas un bērnu dārzu grupiņas, lai sāktu čakli darboties.

Ja plānojat piedalīties, tad iesūtiet e-pastā vienkāršu pieteikumu ar sava kolektīva nosaukumu, vecuma grupu un skaitu un Jūs tiksiet atzīmēts šajā rakstā, kā paraugs citiem darboties gribētājiem, kā tas notika 2017. gadā, kad piedalījās komandas no Latvijas un no citām pasaules valstīm.

Galvenais projekta nosacījums - pašu gatavotas, ar roku rakstītas, Jūsu mīlestības pilnas kartiņas. Arī aploksne, kurā sūtīsiet, drīkst būt klāta ar skaistiem zīmējumiem, svētku tematikas simboliem.

 

Čaklās komandas jau pieteikušās! Vai Tava komanda jau pieteikta?:
1. Mārupes vidusskolas 3.a klases skolēni (30) ar skolotāju Līvu Labarēviču
2. Mārupes vidusskolas 3.c (30) ar skolotāju Guntu Potašu
3. Mārupes vidusskolas 4.b (30) ar skolotāju Andru Rožukalni
4. Mārupes vidusskolas 4.d klase ar skolotāju Agniju Araku
5. Neretas pirmsskolas izglītības iestāde "Ziediņš", Vidējā grupiņa, 9 bērni, Audzinātāja Elīna Seņkova, Biruta Lodziņa, Biruta Jermuša (auklīte)
6. Mārupes vidusskolas 4.c klase (28 skolēni) ar klases audzinātāju Sintiju Jurdžu
7. Laurenču sākumskolas 1.c klases 24 skolēni ar skolotāju Egiju Varekoju
8. ...

 

 

Līga Uzulniece
"Eņģeļa pasts" vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

2017. gada dalībnieki