+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Ko jautā un saka seniori, kad saņem dāvaniņas

Visbiežāk dzirdētie, senioru uzdotie jautājumi vai pirmās domas un komentāri, kad viņi saņem Jūsu sarūpētās dāvaniņas:

* "Vai man par to ir jāmaksā un cik?" - cilvēki nespēj noticēt, kā kāds nepazīstams cilvēks ir par viņu parūpējies un vienkārši tāpat iepriecinājis, nosūtot to, par ko cilvēks ir sapņojis. Cilvēks dzīvē neko nav saņēmis par baltu velti .... izbrīns lielu lielais.

* "Tā laikam ir dāvana, ko sūta pašvaldība vai valsts, kura par mums rūpējas!" - cilvēki domā, ka dāvanas sūta valsts vai pašvaldība un ir ļoti izbrīnīti, kad saņem skaidrojumu, ka tās nāk no līdzcilvēkiem un nevis institūcijām, kā tādām.
* Cilvēks, saņemot dāvaniņu, brīžiem pat baidās ņemt rokās un paiet kāds laiciņš, līdz saprot, ka tā ir tieši viņam, ka viņu neviens nemāna un, ka to var droši vērt vaļā un skatīties, kas "lācītim vēderā".
* "Kā šis cilvēks Amerikā zina, ka es dzīvoju te?" - tieši vecie ļaudis ir pilnīgā neizpratnē, kā par viņiem kāds zina, ja viņiem pat nav neviena radinieka. Viņi ir izbrīnīti, kā par viņiem uzzināja Amerikā, Anglijā, Somijā, Dānijā.....tad nu centra personāls to mēģina paskaidrot.
* "Es neticēju, ka mans sapnītis piepildīsies" - ļaudis atceras, ka centra personāls ir jautājis par to, kāds ir viņa sapnītis, bet tad cilvēks to aizmirst, jo netic, ka tas piepildīsies. Saņemot dāvaniņu, izbrīns ir liels, ka iepriekš izteiktais tomēr ir piepildījies.

Ir vēl daudz un dažādi jautājumi, secinājumi un pārdomas skatoties uz saņemto dāvaniņu.
Ticiet, Eņģeļi, Jūsu sūtītais sirds siltums tiek saņemts, novērtēts un Jums sūtīta milzīga pateicība domās, par saņemto un necerēto pārsteigumu.

IESKATIES PROJEKTĀ UN SARŪPĒ KĀDAM PĀRSTEIGUMU ARĪ TU
E-veikals: www.nosirdsuzsirdi.lv
Peacepillow: www.peacepillow.lv

#EngelaPasts #engelapastspiepildisapni

Līga Uzulniece
Eņģeļa Pasts vadītāja