+ 371 2666 7444 (10:00-18:00)Mīļi vārdi nepieciešami ikvienam


Jau 5. gadu pēc kārtas Tev ir dota lieliska iespēja nosūt kādam no sociālajā aprūpes centrā dzīvojošiem cilvēkiem sirsnīgu vēstuli vai skaistu kartiņu! Tas neprasa lielu ieguldījumu, bet sniegs milzum daudz prieka, pārsteiguma un uzmundrinājuma.

Projektā, 100 sociālās aprūpes centros dzīvojošie, vairāk, kā 7000 cilvēku no visiem Latvijas reģioniem. Kopumā Latvijā aprūpes centros mīt vairāk, kā 12`500 cilvēku.


Nosūtīsim jaukas sirsniņu un mīļu vārdu kartiņas uz sociālās aprūpes centriem.

Ikvienam cilvēkam nepieciešams dzirdēt mīļus vārdus ik dienu, neatkarīgi no tā cik mums ir gadi, esam vieni vai dzīvojam mīlošā ģimenē. Sociālās aprūpes centros mīļi vārdi ir īpaši nepieciešami, kas ļauj pārvarēt smago gadu nastu, drūmo noskaņojumu un tukšumu sirsniņā, kad nav mīļo cilvēku blakus.

Lūdzu Tevi piedomāt par kartiņām tieši vājredzīgiem un neredzīgiem senioriem, lūgums sagādāt šiem cilvēkiem  kartiņas ar tekstūru/reljefu, lai tādejādi radītu viņiem pozitīvas sajūtas, tās aptaustot un sajūtot.


Atceries! Uz aploksnes papildus OBLIGĀTI uzraksti atslēgas vārds (brīvā vietā) "Eņģeļa pasts".


Ja vēlies dalīties sociālajos tīklos ar šo projektu, tad drīkst izmantot tikai šo saiti (cita būs nederīga): http://www.engelapasts.lv/index.php/projekti/dalies-ar-smaidu

N.B. Jebkuru datubāzē esošo informāciju (centru sarakstus) ir stingri aizliegts kopēt un/vai kā citādi pārpublicēt citās vietnēs un sociālajos tīklos. Kā arī saraksti var būt mainīgi jebkurā brīdī.

 

Uzmanību - Dāvaniņās nesūtiet privātu informāciju (izlasi rakstu)

Paldies, ka esi nolēmis piedalīties šajā sociālajā projektā!

Līga Uzulniece
"Eņģeļa pasts" vadītāja
26667444
projekti@engelapasts.lv

Visai operatīvajai informācijai seko Facebook

Projekta tēmturi: #engelapastsvestules #engelapasts