+ 371 2666 7444Uzraksti vēstuli vai nosūti skaistu kartiņu


Jau 5. gadu pēc kārtas Tev ir dota lieliska iespēja nosūt kādam no sociālajā aprūpes centrā dzīvojošiem cilvēkiem sirsnīgu vēstuli vai skaistu Ziemassvētku svētku kartiņu! Tas neprasa lielu ieguldījumu, bet sniegs milzum daudz prieka, pārsteiguma un uzmundrinājuma. Projektam jau pievienojušies 70 sociālās aprūpes centri (ap 6000 cilvēku) no visiem Latvijas reģioniem un turpina pievienoties. Kopumā Latvijā aprūpes centros mīt vairāk, kā 12`500 cilvēku. Vienam cilvēkam var nosūtīt neierobežotu skaitu kartiņas vai vēstules.

Lūdzu Tevi piedomāt par Ziemassvētku kartiņām tieši vājredzīgiem un neredzīgiem senioriem, lūgums sagādāt šiem cilvēkiem Ziemassvētku kartiņas ar tekstūru/reljefu, lai tādejādi radītu viņiem pozitīvas sajūtas, tās aptaustot un sajūtot.


Atceries! Kad sarakstā būsi izvēlējies cilvēku, kuram nosūtīsi vēstuli vai kartiņu un būsi nospiedis pogu "Nosūtīt apsveikumu", ieraudzīsi izvēlēto cilvēku un aizpildāmus laukumus (vārds, uzvārds, e-pasta drese, pilsēta, valsts) kurus aizpildot, saņemsi informāciju uz savu norādīto e-pastu, lai varētu pareizi noformēt sūtījumu. Kā arī uz aploksnes papildus OBLIGĀTI uzraksti atslēgas vārds (brīvā vietā) "Eņģeļa pasts".

Kartiņu/vēstuļu nosūtīšanas termiņš - pēc iespējas ātrāk, pēc rezervācijas. Vēlams 5 dienu laikā.

Ja vēlies dalīties sociālajos tīklos ar šo projektu, tad drīkst izmantot tikai šo saiti (cita būs nederīga): http://www.engelapasts.lv/index.php/projekti/dalies-ar-smaidu

Tagad dodies uz zemāk redzamo POGU "ADRESĀTU SARAKSTI" un sagādā kādam cilvēkam aprūpes centrā prieku un pārsteigumu!


N.B. Jebkuru datubāzē esošo informāciju (centru sarakstus) ir stingri aizliegts kopēt un/vai kā citādi pārpublicēt citās vietnēs un sociālajos tīklos. Kā arī saraksti var būt mainīgi jebkurā brīdī.

 

Uzmanību - Dāvaniņās nesūtiet privātu informāciju (izlasi rakstu)

Paldies, ka esi nolēmis piedalīties šajā sociālajā projektā!

Līga Uzulniece
"Eņģeļa pasts" vadītāja
26667444
projekti@engelapasts.lv

Visai operatīvajai informācijai seko Facebook

Projekta tēmturi: #engelapastsvestules #engelapasts