+ 371 2666 7444 (10:00-18:00)Vasaras saulgrieži - Līgo svētki
(06.06.2019. - 30.06.2019.)


Esi sveicināts PilotProjektā "Vasaras saulgrieži"!
Jāņi (Līgo svētki)
-  latviešu gadskārtas svētki, ko svin vasaras saulgriežu laikā, kad ir visīsākā nakts un visgarākā diena. Dienu pirms Jāņiem sauc par Līgo jeb Zāļu diena, kuras vakaru sauc par Jāņa vakaru. Tie ir latviešu tautas lielākie un tradīcijām bagātākie svētki, kurus svin visas paaudzes.

Projekta Mērķis - sarūpēt sociālo aprūpes centru iemītniekam (7000 cilvēkiem, 108 sociālās aprūpes centros) gardus un raibus (ar 4 dažādām garšām) siera ritulīšus un kvasa dzērienu, lai piepildītu ikdienu ar svētku noskaņu, palutinātu un iepriecinātu.

Eņģeļa Pasts komanda ir sagatavojusi mazu bet ļoti gardu, Vasaras Saulgriežu dāvanu komplektiņu: Talsu ritulis – Krāsainais un Iļģuciema kvass (0,5l), kuru ātri un ērti varat iegādāties E-veikalā, kā ziedojumu. Ticu, ka mums kopā izdosies sarūpēt dāvaniņas visiem, kā tas mums izdevās Ziemasstvētkos. Pastāsti par šo projektu draugiem, paziņām, darba kolēģiem, jo kopā patiešām var izdarīt ļoti daudz.
Paldies no sirds!


Iegādājoties dāvaniņu, tā nenonāks pie Jums, bet aizceļos uz sociālās aprūpes centru. Dāvaniņu saņemšana aprūpes centros notiks centralizēti pēc projekta beigām un par to parūpēsies Eņģeļa pasts komanda.

Sociālajā projektā piedalās: AS "Talsu piensaimnieks" un Alus/kvasa darītava „ILGEZEEM”.


Eņģeļa Pasts komanda cītīgi strādā visa gada garumā, lai Jums dotu iespēju iepriecināt tos cilvēkus, kuri savu ikdienu pavada sociālās aprūpes centros visā Latvijā un Vasaras saulgriežu (Līgo svētki) laiks nav izņēmums. Prieks, pārsteigums un rūpes nepieciešamas ne tikai Ziemassvēktos, bet visa gada garumā. Ticiet, šie cilvēki novērtē Jūsu rūpes un savās domās sūta Jums savu pateicību no sirds!


Līga Uzulniece
"Eņģeļa pasts" vadītāja
26667444
projekti@engelapasts.lv

Medijos:
* Preiļu novada domes lapa
* Mazsalacas novads
* Krāslavas novads
* Mālpils novads
* Kokneses novads
* Ludzas novads
* ...

Visai operatīvajai informācijai seko Facebook

Projekta tēmturi: #engelapastsligo #engelapasts