+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)Lieldienas


Esi sveicināts PilotProjektā "Lieldienas"!
Lieldienas - lielākie svētki kristīgajā pasaulē, kad tiek godināta Kristus augšāmcelšanās. Tāpat šī diena tiek atzīmēta arī tautas tradīciju garā - ar šūpošanos, olu ripināšanu un dziedāšanu. Eņģeļa Pasts projektā mums visiem kopā ir iespēja padarīt šo Lieldienu laiku priecīgu un pārsteigumu bagātu tiem cilvēkiem, kuri savu ikdienu pavada sociālās apūpes centros visā Latvijā.

Projektā, 100 sociālās aprūpes centros dzīvojošie, vairāk, kā 7000 cilvēku no visiem Latvijas reģioniem. Kopumā Latvijā aprūpes centros mīt vairāk, kā 12`500 cilvēku.


Projekta gaitā (10.04.19.-12.05.19) tika sarūpēti 270 Lieldienu dāvanu komplekti, kuri aizceļos uz sociālās aprūpes centriem. Paldies visiem, kuri piedalījās Lieldienu projektā.

Projekta Mērķis bija - sarūpēt katram sociālā centra iemītniekam pa vienai galda spēlei un kopumā visam centram - galda spēļu dažādību.

Sociālās aprūpes centru iemītniekiem ir svarīga kvalitatīva, jauka un jautra brīvā laika pavadīšana, kas kliedē vientulību un skumjas. Spēlējot dažādas galda spēles, cilvēki komunicējas, vairojas prieks, raisās sarunas, asinās prāts,  kā arī tas palīdz pirkstu un roku locītavu  izvingrināšanai un kustību atjaunošanai pēc dažādām saslimšanām.


Līga Uzulniece
"Eņģeļa pasts" vadītāja
26667444
projekti@engelapasts.lv

Visai operatīvajai informācijai seko Facebook

Projekta tēmturi: #engelapastslieldienas #engelapasts