+ 371 2666 7444 (10:00-18:00)


Par projektu


"Eņģeļa pasts" ANNO 27.09.2016.
NSUS labdarības biedrības radītais projekts "Eņģeļa pasts", kurš jau kļuvis par Vispasaules labdarības projektu ir guvis milzīgu atsaucību gan Latvijas iedzīvotāju vidū, gan visā plašajā pasaulē. To atzinusi arī Labklājības ministrija un tas tika pieminēts arī Bīskapa Jāņa Buļa uzrunā, Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos Aglonā 14.08.2018.

Projekta pirmajos divos mēnešos, dalību tajā pieteica 19 pasaules valstis un tajās dzīvojošie tautieši un arī cittautību cilvēki. Projektā piedalījās, piedalās un saņem vēstules vairāk, kā 2000 cilvēki, kuriem ikdiena aizrit pansionātos, aprūpes centros, vecoļaužu mājās, vientulībā viensētā kādā no Latvijas nomalēm. 2016. gada nogalē bija saņemtas ap 7000 tūkstoši vēstules ar labiem vārdiem, uzmundrinājumiem, vienkārši sirsnīgu sarunu un priecējušas vecos ļaudis, vientuļos ļaudis un cilvēkus ar īpašām vajadzībām.

NSUS labdarība biedrība 22.03.2017. izveidoja arī senioru atbalsta projekts "Eņģeļa pasts - ".... arī vecie cilvēki sapņo!"" - piepildi kāda veca cilvēka sapni un viņš būs no sirds pateicīgs par to! Savus sapnīšus piepildījuši jau vairāk, kā 2000 ļaudis pansionātos un aprūpes centros visā Latvijā.

Līdz 2018. gada decembra mēnesim, ap šo projektu ir pulcējušies vairāk, kā 9775 sekotāju  Facebook projekta lapā.

2018. gada 01. oktobrī tiek dibināts Sociālais uzņēmums SIA "Eņģeļa pasts" ar mērķi - sociāli mazaizsargāto personu grupu apzināšana un apkopošana; projektu radīšana šo grupu sociālās un emocionālās labklājības uzlabošanai.

2018. gada nogalē, Eņģeļa pasts projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca" piedalās vairāk, kā 6800 cilvēku no sociālās aprūpes centriem visā Latvijā.

Liktenis ne vienmēr ir taisnīgs un diemžēl pansijās un aprūpes centros, līdztekus vecajiem cilvēkiem, dzīvo arī jaunāka gada gājuma cilvēki ar īpašām vajadzībām ..... iepriecināsim arī viņus.

Nav jāgaida īpašs uzaicinājums vai svētku diena, lai kādam radītu prieku un pārsteigumu. Radi to kas Tev ir pa spēkam - radi prieku un radi to jau šodien!
Lai šis projekts nes tikai un vienīgi pozitīvas emocijas un ticu, ka taps vairāk priecīgu sirsniņu uz pasaules!

Projekts “Eņģeļa pasts”, 2018. gadā, turpina darboties par godu manas mammas Intas Kalniņas piemiņai!

 

"Eņģeļa pasts" medijos:
1. Laikraksts Diena / Senioru diena / 2017. gada 17. decembris
2. Projektu "Eņģeļa pasts" savā runā piemin Bīskaps Jānis Bulis
3. LNT 900 sekundes sižets
4. Ziemassvētku projekts medijos
5. ...

Līga Uzulniece
SIA "Eņģeļa pasts" valdes locekle
Sociālā uzņēmuma statuss
Mājas lapa ir atrodama adresē www.engelapasts.lv un www.angelsmail.world

 

p.s. jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz šo konkrēto rakstu vai šo projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.