+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Rūpes par līdzcilvēkiem arī 2020. gadā

Pagājušas tikai dažas dienas, kā esam iesoļojuši jaunajā 2020. gadā un Eņģeļa Pasts turpina iesākto - rūpes par līdzcilvēkiem visa gada garumā, kā tas notiek jau kopš 2016. gada rudens.

Jau vairākus gadus, Eņģeļa Pasts sociālo projektu ietvaros, mēs visi ikdienā varam iepriecināt līdzcilvēkus visā Latvijā, kuri par savām mājām sauc sociālās aprūpes centrus (SAC).

Lasīt tālāk ...

Ieguldu sirdi un dvēseli tajā, ko daru

Septembrī Līga Leontīne Uzulniece par sociālo atbildību un nesavtīgu ieguldījumu sabiedrības attīstībā saņēma «Balvu cilvēka izaugsmei».

— Prieks mēdz būt īslaicīgs — kā ikdienā līdzcilvēkiem sniegt paliekošu prieku?
— Man jau ilgus gadus ir sauklis «Radi to, kas tev pa spēkam — radi prieku!». Tas neko nemaksā. Radi prieku jebkādā izpausmē un negaidi pateicību! Atdod, izdari un izjūti gandarījumu caur sevi! Balvas iedod atpazīstamību, bet neviena balva nespēj aizstāt emocijas — man ir vajadzīga apziņa, ka cilvēks ir bijis priecīgs, laimīgs un pēc labā, kas ir noticis, staro vēl mēnesi.

Lasīt tālāk ...

Iespēja kļūt par Eņģeli

Par ko tu sapņo šajos Ziemassvētkos? Vai atceries, kad pēdējo reizi rakstīji vēstuli Ziemassvētku vecītim? Vai atceries to reizi, kad tev izdevās sagādāt pārsteigumu bērniem, slepus ieliekot kārumu zeķē vai noliekot dāvanu zem eglītes? Un to sajūsmu un prieku dāvanas saņēmēja acīs, izsaiņojot pārsteigumu? Piekrītiet – dāvināšanas prieks emocionālā saviļņojuma ziņā bieži vien pārspēj dāvanas saņemšanas prieku.

Lasīt tālāk ...

Sociālais uzņēmums nav labdarības biedrība

Eņģeļa pasts ir sociālais uzņēmums ar konkrētu mērķi - sniegt pakalpojumus ar mērķi risināt konkrētas sociālās problēmas un/vai radīt labumu sabiedrībai un nebūt nav labdarības biedrība.

Ik pa laikam tiek dzirdēts, ka cilvēks vēlas piedalīties Eņģeļa pasts sociālajos projektos, bet nevēlas ievērot pamatnosacījumus, lai tajā piedalītos. Vēlas tos apiet, aizbildinoties, ka tā ir lētāk, izdevīgāk, saprotamāk, ātrāk, utt.

Lasīt tālāk ...

Lai sirsniņā silti!

Tuvojoties gadu mijai, sarosās gan dāvanu gādātāji tuviniekiem, gan individuāli ziedotāji un labdarības organizācijas. Ko tur liegties, došana, dalīšanās bagātina pašu labdari. Vai pirmssvētku laiks ir saspringts arī sociālā uzņēmuma SIA “Eņģeļa pasts” komandai?

Valdes locekle un projekta stratēģiskās plānošanas un attīstības vadītāja Līga Leontīne Uzulniece atbild tieši: “Jā, šis brīnumu laiks ir ļoti karsts, taču man nav komandas. Cik atļauj resursi un iespējas, administrēju viena. Sasparoties uz labajiem darbiņiem tikai pirms Ziemassvētkiem, manuprāt, nav īsti pareizi: aprūpes centros cilvēki bija vakar, ir šodien un būs rīt, prieku viņiem vajag visa gada garumā. Ir svarīgi parādīt, ka neesam vienaldzīgi.”

Lasīt tālāk ...