+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Pašu gatavotas Ziemassvētku kartiņas

Jau 7. gadu pēc kārtas, Eņģeļa Pasts aicina uz labiem darbiem uzņēmumu komandas, bērnudārzu grupiņas, skolas un skoliņas un domubiedru grupas, gatavot kartiņas Ziemassvētku tematikā un nosūtīt uz Latvijā esošajiem sociālās aprūpes centriem.

Katru gadu aprūpes centros nonāk vairāki tūkstoši apsveikuma kartiņas un vēstules un tās priecē centru iemītniekus un padara viņu ikdienu gaišāku, priecīgāku, uzmundrinošāku.

Lasīt tālāk ...

Eņģeļa Pasts jau gatavojas Ziemassvētkiem

Šis gads nebūs izņēmums un Sociālais uzņēmums Eņģeļa Pasts jau 7. gadu pēc kārtas organizēs sociālo projektu Ziemassvētku vecīša darbnīca 2020. Neskatoties uz situāciju pasaulē (Covid19), kas skārusi mūs visus un ļoti ietekmējusi mūsu ikdienu, cilvēki sociālās aprūpes centros mīt joprojām un tur būs arī rīt un šajos Ziemassvētkos. Tieši tāpēc mums ir svarīgi to atcerēties un radīt šiem cilvēkiem prieku un pārsteigumu, lai ikdiena kļūst nedaudz vieglāka un priecīgāka.

Lasīt tālāk ...

Lavandas spilventiņi senioriem, lai uzlabotu pašsajūtu

... nemiers, bailes, neziņa, izolētība, atstumtība, vientulība, grūtsirdība, depresija, apātija -  kaut ko no tā, katrs no mums piedzīvo šodien. Diemžēl esam tādā situācijā nonākuši visi. Tomēr vislielāko negatīvo iespaidu tas atstāj uz mūsu senioriem, kuri atrodas sociālās aprūpes centros. Lai arī viņi tur nav vieni, tomēr saikne ar ārpasauli, ģimenēm, mīļajiem cilvēkiem ir liegta. Vairums no senioriem šo situāciju pārdzīvo ļoti smagi un tas rada nemitīgu trauksmes sajūtu.

Lasīt tālāk ...

Rūpes par līdzcilvēkiem arī 2020. gadā

Pagājušas tikai dažas dienas, kā esam iesoļojuši jaunajā 2020. gadā un Eņģeļa Pasts turpina iesākto - rūpes par līdzcilvēkiem visa gada garumā, kā tas notiek jau kopš 2016. gada rudens.

Jau vairākus gadus, Eņģeļa Pasts sociālo projektu ietvaros, mēs visi ikdienā varam iepriecināt līdzcilvēkus visā Latvijā, kuri par savām mājām sauc sociālās aprūpes centrus (SAC).

Lasīt tālāk ...

Ieguldu sirdi un dvēseli tajā, ko daru

Septembrī Līga Leontīne Uzulniece par sociālo atbildību un nesavtīgu ieguldījumu sabiedrības attīstībā saņēma «Balvu cilvēka izaugsmei».

— Prieks mēdz būt īslaicīgs — kā ikdienā līdzcilvēkiem sniegt paliekošu prieku?
— Man jau ilgus gadus ir sauklis «Radi to, kas tev pa spēkam — radi prieku!». Tas neko nemaksā. Radi prieku jebkādā izpausmē un negaidi pateicību! Atdod, izdari un izjūti gandarījumu caur sevi! Balvas iedod atpazīstamību, bet neviena balva nespēj aizstāt emocijas — man ir vajadzīga apziņa, ka cilvēks ir bijis priecīgs, laimīgs un pēc labā, kas ir noticis, staro vēl mēnesi.

Lasīt tālāk ...