+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Pašu gatavotas un jaukas kartiņas arī šajos Ziemassvētkos

Jau 6. gadu pēc kārtas, aicinu uz labiem darbiem uzņēmumu komandas, bērnudārzu grupiņas, skolas un skoliņas un domubiedru grupas, gatavot kartiņas Ziemassvētku tematikā un nosūtīt uz Latvijā esošajiem sociālās aprūpes centriem.

Katru gadu aprūpes centros nonāk vairāki tūkstoši apsveikuma kartiņas un vēstules un tās priecē centru iemītniekus un padara viņu ikdienu gaišāku, priecīgāku, uzmundrinošāku. Arī šis gads nav izņēmums un Eņģeļa pasts aicina veidot radošās darbnīcas, zīmēt, līmēt, krāsot un veidot skaistas Ziemassvētku kartiņas un nosūtīt cilvēkiem uz sociālās aprūpes centriem visā Latvijā, kuros mīt vairāk, kā 12`500 cilvēku.

Pieejami saraksti (Projekts "Vēstules un kartiņas") ar aprūpes centriem un tajās mītošajiem cilvēkiem, kurus varēsiet iepriecināt. Ja plānojat piedalīties, tad iesūtiet e-pastā vienkāršu pieteikumu ar sava kolektīva nosaukumu, vecuma grupu un skaitu un Jūs tiksiet atzīmēts šajā rakstā.

Galvenais projekta nosacījums - pašu gatavotas, ar roku rakstītas, Jūsu mīlestības pilnas kartiņas. Arī aploksne, kurā sūtīsiet, drīkst būt klāta ar skaistiem zīmējumiem, svētku tematikas simboliem.


Līga Uzulniece
Eņģeļa pasts vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

2017. gada dalībnieki
2018. gada dalībnieki