+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Lavandas spilventiņi senioriem, lai uzlabotu pašsajūtu

... nemiers, bailes, neziņa, izolētība, atstumtība, vientulība, grūtsirdība, depresija, apātija -  kaut ko no tā, katrs no mums piedzīvo šodien. Diemžēl esam tādā situācijā nonākuši visi. Tomēr vislielāko negatīvo iespaidu tas atstāj uz mūsu senioriem, kuri atrodas sociālās aprūpes centros. Lai arī viņi tur nav vieni, tomēr saikne ar ārpasauli, ģimenēm, mīļajiem cilvēkiem ir liegta. Vairums no senioriem šo situāciju pārdzīvo ļoti smagi un tas rada nemitīgu trauksmes sajūtu.

PeacePillow (Miera Spilventiņš) ir sociāls projekts, kas radīts 2019. gadā ar mērķi harmonizēt, nomierināt un uzlabot pašsajūtu tiem cilvēkiem, kuri atrodas vai nokļūst dažādās stresa situācijās, izjūt trauksmes sajūtu un pašu spēkiem atgūt mieru neizdodas.

Šobrīd mums visiem ir lieliska iespēja dāvināt šo harmoniju un mieru caur PeacePillow sociālo projektu, iegādājoties Lina auduma un lavandas pildījuma spilventiņus, kuri nonāks pie senioriem, sociālās aprūpes centros. 2019. gadā, šo miera un harmonijas atbalstu saņēmuši jau 88 cilvēki.

Ja esi atvērts dalībai sociālajā projektā un vēlies uzdāvināt harmoniju un mieru cilvēkiem, kuriem tas ir šobrīd nepieciešams visvairāk, apmeklē Eņģeļa Pasts E-VEIKALU un iegādājies lielos spilventiņus. Saziedoto Lavandas Spilventiņu sagatavošana (centralizēts roku darbs) notiks maija beigās un tad tie aizceļos uz sociālās apŗupes centriem.

 

Šobrīd nepieciešami 1000 lielie spilventiņi (25x25, lins, lavanda).

 

Ja vēlies finansiāli atbalstīt, tad to var izdarīt šeit:
Biedrība NSUS
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums PeacePillow2020

 

Pateicībā,
Līga Uzulniece
Eņģeļa Pasts vadītāja
#PeacePillow #EngelaPasts

 

Darinājuma apraksts
Izmērs: 25cm x 25cm
Materiāls: 100% Lins
Pildījums: Latvijā audzēta Lavanda
Papildus pildījums: Sintipons
Iepakojums: caurspīdīgs maisiņš
Roku darbs