Aktualitātes

02 Janvāris

Rūpes par līdzcilvēkiem arī 2020. gadā

Pagājušas tikai dažas dienas, kā esam iesoļojuši jaunajā 2020. gadā un Eņģeļa Pasts turpina iesākto - rūpes par līdzcilvēkiem visa gada garumā, kā tas notiek jau kopš 2016. gada rudens.

Jau vairākus gadus, Eņģeļa Pasts sociālo projektu ietvaros, mēs visi ikdienā varam iepriecināt līdzcilvēkus visā Latvijā, kuri par savām mājām sauc sociālās aprūpes centrus (SAC).

Caur tādiem sociālajiem projektiem, kā Piepildi sapni, Dzimšanasdiena, Vēstlules un kartiņas, u.c mēs varam parūpēties par šo cilvēku sociālo un emocionālo labklājību. Varam radīt prieka brīžus citiem, mums nepazīstamiem cilvēkiem un darīt to no sirds.

Jau no 01.01.2020. savu jaunā gada apli sāk un turpina projekts Dzimšanasdiena - Atcerēšanās, pārsteigumu, prieka, atmiņu, spilgtu emociju pilna diena un tādai tai taču jābūt arī cienījamā vecumā! Cilvēki aprūpes centros nezina un pat nenojauš, ka šajā dienā varētu atnākt pārsteigums, tieši tāpēc brīnums būs vēl lielāks, ja Jūs viņus pārsteigsiet un apsveiksiet šajā dienā.

Kā arī labo darbu jau 4 gadu turpina sociālais projekts Piepildi Sapni, kura ietvaros jebkurš no mums var piepildīt kāda cilvēka kvēlāko sapnīti vai vienkārši atbalstīt ikdienā ar tik ļoti noderīgām lietām, kuras šie cilvēki iegādāties paši nevar, jo tam nepietiek naudiņas, kas paliek no pensijas.

Eņģeļa pasts nedod solījumus, bet dod iespējas gan mums, darīt labos darbus, gan iespēju saņemt pārsteigumu un prieku, cilvēkiem aprūpes centros. Vai mēs vēlēsimies izmantot šīs iespējas, tas jau ir mūsu ziņā. Tikai mēs varam paši izlemt, radīt kādam prieku vai nē.

Jāatcerās gan ir viens, ka cilvēki sociālās aprūpes centros bija vakar, ir šodien un būs arī rīt un tikai mūsu iespējās ir radīt viņiem prieku!

Līga Uzulniece
Eņģeļa Pasts vadītāja

 

Informācijai: Eņģeļa pasts ir sociālais uzņēmums. Sociālā uzņēmuma mērķis - sociālās un emocionālās labklājības veicināšana, sociāli mazaizsargāto personu grupām visā Latvijā.

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Līga Uzulniece Bokuma (SIA Eņģeļa Pasts)
Aglonas iela 75-2, Rīga, LV1057

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

Ziedojumi
Biedrība NSUS, 40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos