Aktualitātes

10 Janvāris

Ja esi saņēmis atbildi uz savu vēstuli

Raksts tapis 08.11.2017.

Eņģeļa pasts projekta idejas rašanās brīdī aizdomājos par to, ka vēstules saņemšanas brīdī, vēstules saņēmējs varētu gribēt rakstīt arī atpakaļ atbildi.

Eņģeļiem ir jāņem vērā, ka pansijās, aprūpes centros, ciemos dzīvo daudz un dažādi cilvēki, ar dažādiem dzīves gājumiem, dažādiem dzīves stāstiem un dzīves uztveri. Kā arī centros dzīvo cilvēki ar dažādām garīgās atpalicības problēmām, kas liedz atbilstoši domāt un rakstot Jums atbildi, var sarakstīt daudz un dažādas neatbilstošas lietas un faktus. Kā arī citas rakstura vai saprašanas problēmas.

Vēlos Jums ieteikt pievērt uzmanību uz sekojošo: Ja esat saņēmis atpakaļ vēstuli ar lūgumiem par finansēm, drēbēm, citām mantām, lūgums nemesties palīgā un neko nesūtīt. Jums jāsazinās ar Eņģeļa Pasts vadītāju un jānoskaidro patiesā situācija dabā un tikai tad jārīkojas, ja to vēlēsieties.

Cilvēki ir dažādi un izkontrolēt, ko viņi Jums raksta atpakaļ, nav nedz personāla pienākums, nedz tiesības, tieši šī iemesla pēc Jums pašiem ir jāsaprot, ka atsaukties uz vēstuli, kurā cilvēks stāsta par apstākļiem centrā, par grūto dzīvi un kaut ko prasa, jāuztver ar vēsu prātu.

Jums atbildēs būtu jāsaņem vēstule, kurā cilvēks pasakās par Jūsu sūtījumu, pastāsta par savu ikdienu, par savu dzīvi kopumā, bet neko neprasa un nelūdz.

Līga Uzulniece
Eņģeļa Pasts vadītāja

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Dzirnavu iela 62k2-13
Rīga, LV1050

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

Ziedojumi
Biedrība NSUS, 40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos